قیمت و خرید فن کیس کامپیوتر Case Fan

خنک ماندن فضای داخل کیس به کمک فن های درون آن انجام می گیرد، فن های جلوی کیس هوای خنک را به درون کیس می کشند و فن های پشتی هوای گرم را خارج می کنند. امروزه فن های کیس کامپیوتر (Computer Case Fan) در ابعاد و نوع های مختلف در بازار وجود دارند، فن های با اندازه 80 میلیمیتری، 120 میلیمتری و 140 میلیمتری از متداول...

قیمت و خرید فن کیس کامپیوتر Case Fan

خنک ماندن فضای داخل کیس به کمک فن های درون آن انجام می گیرد، فن های جلوی کیس هوای خنک را به درون کیس می کشند و فن های پشتی هوای گرم را خارج می کنند. امروزه فن های کیس کامپیوتر (Computer Case Fan) در ابعاد و نوع های مختلف در بازار وجود دارند، فن های با اندازه 80 میلیمیتری، 120 میلیمتری و 140 میلیمتری از متداولترین آنها هستند. فن ها جایگاه خود را در زیبا سازی کیس ها نیز پیدا کرده اند، انواع فن ال ای دی (LED Fan) با رنگهای مختلف جلوه و زیبایی خاصی به کیس کامپیوتر می دهند. در این بخش از فروشگاه اینترنتی آل بازار امکان خرید آنلاین فن کیس (Case Fan) از برندهای معتبری همچون کورسیر، گرین، کولر مستر و... با گارانتی معتبر و مهلت تست هفت روزه وجود دارد.

بیشتر

فن کیس کامپیوتر

2 محصول وجود دارد.
0 دیدگاه

سازنده: دیپ کول مدل: DeepCool Z5 Thermal Grease نوع: خمیر سیلیکون سرنگی

مشاهده سریع
0 دیدگاه

سازنده: دیپ کول مدل: Deepcool XFAN 120U G/B Case Fan اندازه: 120 میلیمتری سرعت چرخش: 1300 دور در دقیقه میزان نویز فن: 26 دسی بل نورپردازی LED: دارد (آبی)

مشاهده سریع
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

بالا