مبل پوف دو نفره Cube هلگر

محصول جدید

مبل پوف دونفره Cube مدل PF - 102 - 01 ساخت شرکت هلگر، نشیمن نرم، پایه ها فلزی، قابل استفاده به عنوان میز جلو مبلی

تولید کننده مبل: هلگر

مدل: Cube  پوف

جنس رویه مبل: پارچه میکرو لاین ضد آب یا پارچه کتان طرح دار

جنس پایه ها: فلزی

مبل پوف دو نفره Cube هلگر

سادگی و در عین حال جزئیات ظریف Cube مثل نحوه خاص اتصال دسته و پشتی این مبلمان، آن را محبوب کرده است. حسن دیگری که cube دارد این است که به دلیل ظاهر ساده اش با سایر وسایل و یا مبلمان دیگری که در فضای مورد نظر شما از پیش وجود دارد، به راحتی هماهنگ می شود و یک کل واحد را تشکیل می دهد. Cube با ترکیب مبلمان تک نفره، ۲ و ۳ نفره و پوف به صورت نیم ست و یا ست کامل قابل استفاده است. مبل پوف دو نفره یکی دیگر از محصولات سری Cube شرکت هلگر محسوب می شود. این محصول دارای ابعاد عرض 120 سانتیمتر، ارتفاع 40 سانتیمتر و طول 40 سانتیمتر می باشد و 23.6 کیلوگرم وزن دارد. همانطور که می دانید مبل های پوف دسته یا تکیه گاهی ندارند و اصولا برای نشستن و استراحت های کوتاه مدت کاربرد دارند. این پوف همانند سایر محصولات این سری طراحی قشنگی دارد و نشیمن به صورت مجزا بر روی آن قرار می گیرد. پایه های فلزی با رنگ مشکی و فرم خاص که علاوه بر زیبایی به استحکام هر چه بیشتر پوف کمک کرده اند. از مبل پوف دو نفره Cube در صورت نیاز به عنوان یک میز جلو مبلی هم می توانید استفاده کنید، کافیست یک شیشه با ابعاد آن تهیه کنید و سپس با قرار دادن بر روی نشیمن مبل از آن استفاده کنید. این محصول در دو رویه پارچه کتان طرح دار و پارچه میکرولاین ضد آب قابل سفارش است. رنگ بندی این محصول هم محدودیت خاصی ندارد و شما می توانید از میان بیش از 40 رنگ مختلف و بر اساس سلیقه خود یکی را انتخاب کنید.

چه رویه مبلمانی مناسب است؟

احتمالا تا به حال این سوال را از خودتان پرسیده اید، مبلمان را با چه روکشی بخرم، در جواب باید بگوییم که انتخاب روکش مبلمان یک امر کاملا سلیقه ای است، با این حال هر کدام از رویه ها مزایا و معایب خود را دارند.

روکش چرم: چرم ضخامت خوبی دارد و در برابر صدمات فیزیکی از جمله سایش، پارگی، خط و خش و نفوذ مایعات مقاومت خوبی دارد. روکش چرم ظاهر رسمی تری به مبلمان می بخشد و دارای طرح و رنگ های بسیار کمتری نسبت به پارچه می باشد. مبلمان با روکش چرم در واقع برای استفاده در محیط های اداری و تجاری پیشنهاد می شود.

پارچه معمولی: پارچه ها معمولی نوع های مختلفی دارند، مثلا پارچه مخمل، پارچه اسپرت و... از مزایای پارچه معمولی می توان به تنوع در طرح و رنگ و شستشو آسان اشاره کرد. پارچه ها با محیط خانه سازگاری بیشتری دارند.

پارچه میکرولاین: از مهم ترین ویژگی این نوع پارچه ضد آب بودن آن است. این محصول مقاومت بسیار زیادی در برابر نفوذ مایعات دارد و مانند سایر پارچه ها در طرح و رنگ های بسیار متنوعی در دسترس می باشد.

ویژگی مبل پوف دو نفره Cube هلگر

  • طراحی زیبا و دلنشین
  • تنوع رنگ بالا
  • قابل سفارش با دو رویه پارچه میکرو لاین ضد آب و کتان طرح دار
  • نشیمن مجزا
  • پایه های فلزی مستحکم و ضد زنگ
  • قابل استفاده در محیط های اداری، منازل، هتل ها
  • کیفیت ساخت بسیار بالا
  • لبه دوزی با نخ ضخیم برای استحکام بیشتر رویه
  • قابل استفاده به عنوان میز جلو مبلی

مبل پوف دو نفره Cube هلگر

تولید کننده هلگر
عرض 120 سانتیمتر
ارتفاع 40 سانتیمتر
طول 40 سانتیمتر
جنس رویه پارچه میکرو لاین ضد آب یا پارچه کتان طرح دار، پایه فلزی
گارانتی محصول با مدل و مشخصات مندرج در کارت گارانتی،از تاریخ صدور فاکتور خرید دارای 4 سال ضمانت برای کالا و 1سال ضمانت برای جک صندلی ها مطابق استاندارد شرکت می باشد.
خدمات پس از فروش دارد

نوشتن دیدگاه

مبل پوف دو نفره Cube هلگر

مبل پوف دو نفره Cube هلگر

مبل پوف دونفره Cube مدل PF - 102 - 01 ساخت شرکت هلگر، نشیمن نرم، پایه ها فلزی، قابل استفاده به عنوان میز جلو مبلی

تولید کننده مبل: هلگر

مدل: Cube  پوف

جنس رویه مبل: پارچه میکرو لاین ضد آب یا پارچه کتان طرح دار

جنس پایه ها: فلزی

مبل پارچه ای تک نفره Cube مدل SF - 109 – 01 ساخت شرکت هلگر، طراحی ساده زیبا، تشک و پشتی مجزا، پایه های فلزی، رنگ های متنوع تولید کننده مبل: هلگر مدل: Cube یک نفره جنس رویه مبل: پارچه میکرو لاین ضد آب یا پارچه کتان طرح دار جنس پایه ها: فلزی
مبل پارچه ای دو نفره Cube مدل SF - 109 – 02 ساخت شرکت هلگر، طراحی ساده زیبا، تشک و پشتی مجزا، پایه های فلزی، رنگ های متنوع تولید کننده مبل: هلگر مدل: Cube دو نفره جنس رویه مبل: پارچه میکرو لاین ضد آب یا پارچه کتان طرح دار جنس پایه ها: فلزی
مبل پارچه ای سه نفره Cube مدل SF - 109 – 03 ساخت شرکت هلگر، طراحی ساده زیبا، تشک و پشتی مجزا، پایه های فلزی، رنگ های متنوع تولید کننده مبل: هلگر مدل: Cube سه نفره جنس رویه مبل: پارچه میکرو لاین ضد آب یا پارچه کتان طرح دار جنس پایه ها: فلزی

بالا