مبل دو نفره Casual هلگر با روکش پارچه

محصول جدید

مبل دو نفره Casual هلگر مدل SF - 101 – 02، طراحی ساده، رویه چرم یا پارچه و پایه های مستحکم فلزی

تولید کننده مبل: هلگر

مدل: Casual دو نفره

جنس رویه مبل: چرم یا پارچه

جنس پایه ها: فلزی

مبل دو نفره Casual هلگر با روکش پارچه

مبل Casual خودمانی است و راحت. به همین ترتیب می تواند چنین حسی را در فضایی که در آن قرار می گیرد هم ایجاد کند. ویژگی این محصول در فرم خاص پایه های آن است که چشم را به دنبال خود در فرمی سیال به حرکت وا می دارد. مبل دو نفره Casual هلگر از ابعاد عرض 143 سانتیمتر، ارتفاع 68 سانتیمتر و طول 74 سانتیمتر بهره می برد، این محصول وزنی برابر با 42.9 کیلوگرم دارد و ارتفاع نشیمن آن از سطح زمین 38 سانتیمتر است. مبل Casual طراحی بسیار ساده ای دارد، پشتی و دسته های یکپارچه که ارتفاع یکسانی دارند و برای تکیه دادن و لم دادن برای ساعت های طولانی مناسب می باشند. سطح نشیمن مبل ها باید نرمی کنترل شده ای داشته باشد، نه زیاد نرم و نه زیاد سفت، البته در مبلمان های راحتی این نرمی بیشتر است. فوم به کار رفته در این محصول کیفیت بسیار خوبی دارد و در استفاده های مداوم و به مرور زمان فرم و شکل آن تغییر نمی کند. رویه مبلمان نقش بسیار مهمی در دوام آن را ایفا می کند، این مبل با دو رویه چرم و پارچه قابل سفارش است و مشتری می تواند از بین رنگ های زیادی از جمله نارنجی، مشکی، قهوه ای، آبی، سبز، کرم، سفید و ... یکی را مطابق با سلیقه خود انتخاب نماید. پایه های فلزی این محصول به رنگ مشکی هستند و همانند طرح اصلی مبل از طراحی ساده ای برخوردارند و قادر به تحمل وزن زیادی هستند. از این مبل هم در فضای اداری و هم در فضای خانگی می توان استفاده کرد. همچنین مبل Casual با ترکیب مبل تک نفره ، ۲ و ۳ نفره به صورت نیم ست و یا ست کامل قابل استفاده است. این محصول دارای 4 سال گارانتی و خدمات پس از فروش گروه هلگر بوده و 8 تا 11 روز کاری پس از ثبت سفارش برای مشتری ارسال خواهد شد، امکان پرداخت 30 درصد مبلغ کالا به عنوان پیش پرداخت نیز وجود دارد.          

رویه مبلمان

احتمالا تا به حال این سوال را از خودتان پرسیده اید، مبلمان را با چه روکشی بخرم، در جواب باید بگوییم که انتخاب روکش مبلمان یک امر کاملا سلیقه ای است، با این حال هر کدام از رویه ها مزایا و معایب خود را دارند.

روکش چرم: چرم ضخامت خوبی دارد و در برابر صدمات فیزیکی از جمله سایش، پارگی، خط و خش و نفوذ مایعات مقاومت خوبی دارد. روکش چرم ظاهر رسمی تری به مبلمان می بخشد و دارای طرح و رنگ های بسیار کمتری نسبت به پارچه می باشد. مبلمان با روکش چرم در واقع برای استفاده در محیط های اداری و تجاری پیشنهاد می شود.

پارچه معمولی: پارچه ها معمولی نوع های مختلفی دارند، مثلا پارچه مخمل، پارچه اسپرت و... از مزایای پارچه معمولی می توان به تنوع در طرح و رنگ و شستشو آسان اشاره کرد. پارچه ها با محیط خانه سازگاری بیشتری دارند.

پارچه میکرولاین: از مهم ترین ویژگی این نوع پارچه ضد آب بودن آن است. این محصول مقاومت بسیار زیادی در برابر نفوذ مایعات دارد و مانند سایر پارچه ها در طرح و رنگ های بسیار متنوعی در دسترس می باشد.

ویژگی مبل دو نفره Casual هلگر با روکش پارچه

طراحی ساده و دلنشین

ساخته شده از مواد اولیه با کیفیت

قابل سفارش در دو رویه چرم و پارچه

تنوع رنگ بالا

ابعاد استاندارد و مناسب

پایه های فلزی با تحمل وزن زیاد

مناسب برای استفاده در فضاهای خانگی و اداری

 

مبل دو نفره Casual هلگر با روکش پارچه

تولید کننده هلگر
عرض 143 سانتیمتر
ارتفاع 68 سانتیمتر
طول 74 سانتیمتر
جنس رویه چرم یا پارچه، پایه فلزی
گارانتی محصول با مدل و مشخصات مندرج در کارت گارانتی،از تاریخ صدور فاکتور خرید دارای 4 سال ضمانت برای کالا و 1سال ضمانت برای جک صندلی ها مطابق استاندارد شرکت می باشد.
خدمات پس از فروش دارد

نوشتن دیدگاه

مبل دو نفره Casual هلگر با روکش پارچه

مبل دو نفره Casual هلگر با روکش پارچه

مبل دو نفره Casual هلگر مدل SF - 101 – 02، طراحی ساده، رویه چرم یا پارچه و پایه های مستحکم فلزی

تولید کننده مبل: هلگر

مدل: Casual دو نفره

جنس رویه مبل: چرم یا پارچه

جنس پایه ها: فلزی

مبل تک نفره Casual هلگر مدل SF - 101 – 01، طراحی ساده، رویه چرم یا پارچه و پایه های مستحکم فلزی، مناسب برای استفاده در منازل و فضاهای اداری تولید کننده مبل: هلگر مدل: Casual یک نفره جنس رویه مبل: چرم یا پارچه جنس پایه ها: فلزی
مبل سه نفره Casual هلگر مدل SF - 101 – 03، طراحی ساده، رویه چرم یا پارچه و پایه های مستحکم فلزی، مناسب برای استفاده در منازل و فضاهای اداری، ابعاد بزرگ تولید کننده مبل: هلگر مدل: Casual سه نفره جنس رویه مبل: چرم یا پارچه جنس پایه ها: فلزی

بالا